Hakkımızda

Hünkar Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. 2009 yılından bu yana deneyimli ve teknik kadrosu ile güvenlik sektöründe meydana gelen ve oluşan eksiklik ve hataları gözlem ve inceleyerek kurumlar ve özel kuruluş alanlarında daha uygun ve kaliteli hizmet sunmak amacı ile şirket ve personeli geleceğin teknolojisini değişimler ve yenilikleri uyarlayarak güvenlik alanında yer alan Hünkar Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti.  olarak iş felsefemiz kapsamında ve ticari kaygılardan önce tuttuğumuz kaliteli güvenilir, HUZUR İÇİNDE HER YERDE sloganı ile toplumun yaşamın ve insanın hizmetinde ve emrindeyiz. 

NEDEN HÜNKÂR GÜVENLİK HİZMETLERİ

Hünkâr güvenlik olarak hizmet vermekte olduğumuz her alanda KORUMA&GÜVENLİK İhtiyacına sahiptir
Hünkâr Güvenlik; Güvenlik Hizmeti verdiği müşterileri için hazırladığı, olası tehditleri içeren koruma planını hayata geçirmeden önce, ilgili yöneticilerle paylaşır. Ayrıca, Özel Güvenlik hizmetini nereden ve kimden aldığına bakılmaksızın danışmanlık ve denetim sözleşmeleri ile başka şirketlere de bu hizmetler verilir.
Güvenlik alanlarında görev alan tüm personellerimiz yapılacak güvenlik hizmetinde bilinçli eğitimli, görev anlayışına uygun olarak görevini yerine getiren yapıya sahip olarak topluma örnek olma yolunda kendini hedef almıştır. Hedef ve sloganı nettir  (  HUZUR İÇİN HER YERDE  )

KALİTE POLİTİKAMIZ

Toplum ve Yaşam için var olan her türlü huzur ve güvenlik yapılaşmasında öncü olmak.
Yasal şartlar, mevzuat şartları ve müşteri şartlarının yerine getirilmesini görev olarak benimsemiştir.
Gelişim sadece neyi geliştireceğini bildiğinizde mümkün olabilir

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Ortaya çıkan risklere karşı önlem almak
Görev alanlarında seçilmiş bilinçli kaliteli ve eğitimli elemanlarla çalışmak
İhtiyaç duyulan her alanda insan için varız
Yaptığımız işin ülkemize ne katkı verebileceğimizin bilincindeyiz
Asıl hedefimiz suça karşı suçluya kalkan olmaktır.çünkü HUZUR İÇİN HER YERDEYİZ…..