Özel Güvenlik Görevlisi Eğitimi

Konya Özel Güvenlik Görevlisi Kursu

 

Konya Özel Güvenlik Görevlisi eğitiminde yılların tecrübesi ve birikimi ile harekete den şirketimiz  alanında uzman öğreticiler ve moderb sınıfları ile bu alanda bölgede en iyisini yapmak için hazırdır. Bizi tercih eden kursiyerlerimiz Ö.G.G sınavlarında dereceler elde etmektedirler. 

Kursumuz kapsamında Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi, Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi, Özel Güvenlik Belgesi Yenileme Eğitimleri, Resmi programın dışında çeşiti zamanlarda düzenlenen Etkili İletişim, Müşteri Memnuniyeti, Hitabet Sanatı vb hizmetiçi eğitimlerle çözüm ortaklarının ihtiyacını tam karşılayan Güvenlik elemanları yetiştirmektedir.

Derslerimiz 20 kişilk özel sınıflarda işlenmekte ve öğreticilerimiz öğrencilerimizle birebir ilgilenmektedir. Hedefimiz kalıcı öğrenmeyi sağlamaktır. Bu kapsamda Özel Güvenlik Görevlisi yetiştirmenin hedef ve ilkelerini tam anlamıyla benimsemiş ve bu doğrultuda sürekli çalışmaktayız.

Giderek prestiji artan Özel Güvenlik Görevlisi mesleğine ilk adımı atacak arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Hünkar Özel Güvenlik ve Eğitim Kurumları Konya Özel Güvenlik Görevlisi  eğitimi alanında kalitesini ispatlamaya hazırdır.