Haberler » Hünkar Güvenlik Hizmetlerinden Konya ve Karaman Özel Güvenlik ilki

Hünkar Güvenlik Hizmetleri Konya’da ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Konya’da en çok tercih edilen Güvenlik Kursu olma özelliği taşıyan Hünkar Güvenlik Hizmetleri bir ilke daha imza attı

Özel Güvenlik Hizmetlerinin artık daha kaliteli bir şekilde kalifiye elemanlar tarafından yapılması gerektiğine inanan Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Oktay AY yeni Kurumsallaşma planı kapsamında Konya, Karaman ve Çevresinde gerçekleştirilecek olan önemli projeler için eleman alımında yazılı sınav ve sözlü Mülakat uygulaması başlattı.

İnsan Kaynakları biriminin titiz bir çalışması sonucu belirlenen 20 adet iş başvurusu için ilgililer Hünkar Güvenlik Hizmetleri Karaman Şubesine davet edilerek İlk olarak özellikle seçilen ve bir Özel Güvenlik Görevlisinin mutlaka bilmesi gereken 20 soruluk bir yazılı sınava tabi tutuldu.

Bu yazılı sınavının hemen ardından başvuru sahiplerinden bir örnek olaydan yola çıkılarak bir “Olay Yeri Tutanağı” hazırlamaları istendi.

2. Bölümde ise başvuru sahipleri başta Yönetim Kurulu Başkanı Oktay AY olmak üzere şirket muhasebe Müdürü, Proje Müdürü, Personel Müdürü, Güvenlik Müdürü ve eğitimcilerden oluşan bir heyet ile sözlü mülakata alındı.

Mülakat kapsamında başvuru sahiplerinin diksiyon, kılık kıyafet, iş tecrübesi, kolektif çalışma ruhu, azim, güven ve devamlılık gibi birçok kriterlerini ölçmek için özel olarak hazırlanmış çeşitli sorulara tabi tutuldu.

Bu kapsamda yazılı sıvanın %30’u ve sözlü mülakatın %70’i dikkate alınarak bir değerlendirme süreci başladı. Bu süreç en kısa sürede tamamlanıp tüm adaylara geri dönüş işlemi ise 15.09.2014 Pazartesi günü sağlanacaktır.

Başvuru sahibi tüm adaylara gönülden teşekkür ederiz.

Konya Özel Güvenlik

Konya Özel Güvenlik

Konya Özel Güvenlik

Konya Özel Güvenlik

Konya Özel Güvenlik